ecosukces: komputery, serwis, skup, regeneracja

Skup sprzętu komputerowego

Prowadzimy skup i sprzedaż używanego sprzętu komputerowego. Skupujemy komputery ATX, laptopy, netbooki, drukarki atramentowe i laserowe, monitory, routery, części komputerowe takie jak dyski, pamięci, karty graficzne, napędy, zasilacze itp. W celu sprzedania sprzętu prosimy o kontakt i/lub dostarczenie do naszego sklepu. Wycenimy jego wartość na miejscu, sprawdzimy czy jest sprawny i wypłacimy pieniądze.


Komis komputerowy

Istnieje możliwość wstawienia sprzętu do sklepu w ramach komisu. Dostarczony sprzęt sprawdzany jest przez nasz serwis, a następnie umieszczany w ofercie sklepu. Klient otrzymuje ustaloną kwotę po sprzedaniu towaru.


Skup złomu elektronicznego

Masz nie potrzebny złom komputerowy, prowadzisz serwis, masz dostęp do starych/uszkodzonych częœci komputerowych? Chętnie odkupimy je od ciebie. Jak możesz je sprzedać?
- możesz dostarczyć je do nas osobiœcie - PREFEROWANE (Wyszyńskiego 2/1 lok. 013, Białystok)
- możesz wysłać je do nas kurierem na nasz koszt (po spełnieniu okreœlonych niżej warunków)
- odbierzemy je od ciebie naszym transportem (Białystok i woj. podlaskie) – tel. 85 745-18-77, firma@ecosukces.pl 
Pakując złom komputerowy dobrze zabezpiecz samą paczkę na czas transportu. Nie musisz zabezpieczać poszczególnych częœci. Zwróć uwagę na płyty i karty aby były pozbawione radiatorów aluminiowychi œśledzi stalowych oraz baterii. Szczegóły w cenniku. Do paczki dołącz: specyfikację tego co wysyłasz(formularz do pobrania jest poniżej), dane kontaktowe i nr rachunku bankowego do przelewu. Po sprawdzeniu na podany nr rachunku wyœlemy pieniądze, a egzemplarze nie przedstawiające wartoœci handlowej na życzenie odeœlemy na koszt sprzedającego.
W celu zamówienia kuriera skontaktuj się z nami mailowo: firma@ecosukces.pl


UWAGA! Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.
Adres wysyłki:  
ECOSUKCES
ul.Wyszyńskiego 2/1 lok. 013
15-888 Białystok
tel. 85 745-18-77Pobierz aktualny cennik skupu złomu elektronicznego.

Pobierz formularz do wysyłki elektroniki.
2021 Copyright ecosukces.pl